Kapat
30 GÜN ÜCRETSİZ DEĞİŞİM VE İADE
100 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
24 SAATTE KARGO
 

Her gün bir fark yaratmak için yola çıktık...

Sadece 17 metrekarelik bir ofiste başlayan serüvenimiz 1985 yılına dayanıyor.
Bundan tam on yıl sonra 1995 yılında ise Akel Grup olarak bin metrekarelik bir yönetim binasında hizmet vermeye başladık.
On yılda gerçekleşen bu büyük değişim, kararlılığımızın, hizmet anlayışımızın, kalite odaklı hareket edişimizin bir göstergesi oldu.
1998 yılında 15 bin metrekare kapalı alan üzerine Kestel Organize Sanayi Bölgesi'nde tekstil fabrikamızı kurduk. Aynı yıl düz boya üretimine baskıyı da ekledik.
2012 yılında ise dünya trendlerini sürekli takip etmemizin bir sonucu olarak dijital baskı üretimine başladık.

Maksimum kaliteyi hedef alıyor, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Akel'de aylık olarak 1.5 milyon metre baskı, 500 bin metre düz boya, 500 bin metre dijital baskı kapasitesiyle üretilen ürünleri dünya çapındaki müşterilerimize ulaştırıyoruz. Bunların yanı sıra yerli ve yabancı birçok bilinen dünya markasının eşarp, aksesuar ve kumaşlarının üretimini yapıyor, çok sayıda yerli ve yabancı piyasa kültüründe faaliyet gösteriyoruz.

Biz bu otuz yılın her gününde bir fark, bir değer yaratmayı hedefledik. Her yeni gün gelişime odaklandık, efektif ve açık bir politikayı kendimize kural edindik.

Dünya çapında moda trendlerini takip ediyoruz

Akel olarak her yeni güne heyecanla başlamamızın sebeplerinden biri de alanımızdaki tüm trendleri takip ediyor olmamız. Yurt içi ve yurt dışındaki fuarları ziyaret eden geniş koleksiyon ekibimiz müşterilerimizin isteklerini birebir karşılayabiliyor.

Otuzdan fazla ülkeye ihracat

Profesyonel pazarlama kadromuz ile Asya, Avrupa, Afrika ve Amerika kıtasında 34 ülkeye ihracatımız devam ediyor.
Kendimize ait Akel markamız dışında firmamız birçok ünlü dünya markasının tedarikçisi konumunda:

ZARA, C&A , NEXT, MANGO, MS MODE, H&M, GERRY WEBER, BERSHKA, TESCO, MARK’S&SPENCER, MONSOON&ACCESSORIZE, PIMKIE, GUESS, RIVER ISLAND, SAINSBURY’S, LCW, S’OLIVER, DEBENHAMS, DOROTHY PERKINS, MASSIMO DUTTI, STRADIVARIUS, TOP SHOP, LI FUNG, PENTI, LOREAL, BEYMEN, QUE, NETWORK, NEW LOOK, EL CORTE INGLES, PEACELOVE WORLD, CARREFOUR
bu bilinen markalardan yalnızca birkaçı.

Tüm bunların yanında, 2013 yılında, US Polo Assn ile Türkiye lisans anlaşması imzaladık. Türkiye genelinde US Polo Assn markalı eşarp ve aksesuarlarının üretim ve satışını Akel olarak artık biz gerçekleştiriyoruz.
Akel Grup olarak gerçekleştirmeyi planladığımız birçok yenilik için şimdiden sabırsızlanıyoruz.
Emin adımlarla, her gün yepyeni bir motivasyonla, profesyonel kadromuzla yolumuza devam ediyoruz.

Akel olarak çok daha büyük hedeflerimiz var...

Kalitemizin farkında olarak, sürekli yenilikleri takip ederek hâli hazırda bulunduğumuz dünya pazarında sektör lideri olmayı hedefliyoruz. En son teknolojik gelişmeleri takip etmek, kullanmak ve geleceğin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hareket ediyor, müşterilerimizin memnuniyetini kesinlikle en üst düzeyde karşılamak için çalışıyoruz.

Gelişimin sürekliliği için yapılan yatırımları bir maliyet olarak kabul etmiyor, bugün bulunduğumuz konumu bunun bir kanıtı olarak görüyoruz. Akel Grup olarak daha gerçekleştirmek istediğimiz birçok hedefimiz var. Biz geleceğe umutla yürüyoruz.