Kapat
30 GÜN ÜCRETSİZ DEĞİŞİM VE İADE
100 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
24 SAATTE KARGO
 

Sipariş Verme Ve Sipariş Kargo Sürecinin İşlemesi

Sitemizden kredi kartı, havale ile ödeme olarak farklı şekillerde siparişinizi verebilirsiniz.

Sepetinize eklemiş ürünlerinizi "Alışverişi Bitir" butonu ile işleminize devam edersiniz.

Üye kaydınız varsa üye kayıt girişi yaparak ya da üye olmak istiyorsanız üye kayıt işleminden sonra, Ayrıca hiç üye olmadan da sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş esnasında "Misafir Olarak Alışverişi Bitir" seçeneği ile alışverişinize devam edebilirsiniz.

Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra kredi kartı, havale ödeme seçeneklerinden birini seçerek işleminize devam edersiniz. Siparişiniz sorunsuz bir şekilde tamamlandığında size sipariş numarası ve siparişinizin içeriğini gösteren bir ileti vermiş olduğunuz mail adresinize gönderilecektir.

Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimizde görüldüğü andan itibaren siparişiniz alınan sipariş kayıtlarına alınır ve hazırlanma aşamasına geçer.

Siparişiniz havale ile ödeme ise siparişinizin tutarı hesabımızda görüldüğü andan itibaren siparişiniz işleme alınır.

Sipariş Teslimatı

Şirketimiz [%]95 ürünlerini kendi stoğundan göndermektedir. Stoğumuzdan direk çıkarmış olduğumuz ürünler sipariş işleminin doğru şekilde onaylanması sonucunda en kısa sürede (en geç 3 iş günü) kargoya verilmektedir. Stoğunda bulunmayan direk üretici firmadan çıkarılan ürünler tedarik edilemez ise para iadesi yapılır.

Vereceğiniz sipariş , sipariş tarihinizden itibaren ertesi iş günü işleme alınır ve kargo firmasına teslim edilir. Bayram ve tatil günlerinde vereceğiniz siparişler, resmi tatil bitiminden sonraki iş günü işleme alınır.